O ZiO food

Podziel się

Lokalna inicjatywa z globalnymi możliwościami.

 

Rodzime rozwiązanie

ZiO app to polska aplikacja dedykowana firmom, które chcą oferować swoje produkty i usługi w formie "zamów i odbierz" lub z dowozem. Co ją wyróżnia na tle innych operujących na polskim rynku?

Najlepsza alternatywa na rynku

ZiO app powstał z myślą o tym, by dać restauratorom to, czego nie oferują inni dostawcy usług typu „food delivery”: wyższe przychody wynikające z najniższej na rynku prowizji i kontrolę nad menu widocznym dla klientów. Prowizja w wysokości 5% to ewenement na polskim rynku i najmocniejsza strona projektu, a możliwa jest dzięki zaangażowaniu właścicieli restauracji w samodzielne administrowanie treściami w aplikacji. Taki podział pracy, według twórcy aplikacji, pozwala na bycie konkurencyjnym, a dodatkowo sprawia, że menedżerowie restauracji mogą dowolnie wprowadzać zmiany w menu.

W lokalnym klimacie

ZiO app z założenia funkcjonuje w lokalnej perspektywie. To właśnie ona sprawia, że doceniają ją świadomi swoich decyzji zakupowych mieszkańcy miasta, którzy mają swoje przyzwyczajenia - ulubione knajpki, piekarnie czy sklep z ekologiczną żywnością, i nie wyobrażają sobie, by ich mogło zabraknąć w ich życiu. Nie wszystkim jeszcze ta idea wspierania lokalnych biznesów jest bliska. Chcemy to zmienić i edukować ludzi, że ich codzienne wybory mają niebagatelny wpływ na istnienie pizzerii znajdującej się tuż za rogiem lub mijanej w drodze do pracy cukierni. – objaśnia Maciej Czekała, twórca ZiO app.

Kulinarny przewodnik po Poznaniu

I w końcu ZiO app to dla mieszkańców miast najlepszy nawigator po wyjątkowych miejscach, w których można znaleźć nie tylko smaczne propozycje lunchowe czy obiadowe. W ZiO app zapraszamy każdego bez wyjątków do rozsmakowania się we wszystkich kierunkach świata, do poznania nietuzinkowych kulinarnych konceptów i ludzi, którzy chcą się dzielić swoją filozofią smaku.